Eksperci
Środa, 21 Luty 2024
Zachodniopomorskie : Wszystkie branże
Branża:

Pierwszy taniec w klubie Gorzko Gorzko

Nowy klub w Szczecinie w stylu weselnym. Impreza nosi nazwę ,,Pierwszy taniec".  Prawdziwa dyskoteka weselna: wodzirej, fotobudka, stolik wiejski, powitalny szampan, muzyka, zabawy weselne.  

Otwarcie klubu Wesele

Oficjalnie swoje podwoje otwiera klub Wesele mieszczący się przy Aleji Niepodległości w Szczecinie. Wielkie otwarcie dzisiaj o godz. 22:00 (do godz. 23:00 wstęp darmowy). 

5 narodziny Českýgo Filmu

Dzisiaj, pub Český Film uroczyście obchodzi piąte urodziny. Przygotowano wiele atrakcji, w tym koncert Kępiste (duet sióstr Marii i Julii Kępisty). 

Rowerowe kino

Już dzisiaj, w szczecińskim pubie Český film, odbędzie się wydarzenie wieńczące obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Szczecinie. Impreza potrwa od godz. 14:00 - 20:00.

Wielki Piknik Pasji Pod Platanami w Szczecinie

Na Jasnych Błoniach w Szczecinie trwa już 17 edycja Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI. To wyjątkowe wydarzenie potrwa do godziny 18:00. Warto się wybrać !

Kuchnia Grecka i Skandynawska

Jedną z atrakcji (tym razem gastronomiczną) stały się na Bulwarach Piastowskich dwie nowe restauracje. Zlokalizowane są one w nowo oddanych do użytkowania pawilonach (ok. pół roku temu). Coraz częściej odwiedzane są one zarówno przez mieszkańców jak i turystów.

Jarmark Bożonarodzeniowy - specjały nad specjałami

Jak na świąteczny jarmark przystało, nie mogło zabraknąć ciast, słodyczy, wędlin, ryb, miodów, serów, przetworów, wszelakich  potraw na ciepło oraz wina i piwa grzanego. Na wielu stoiskach można było skosztować smakołyków. Kupujących nie brakowało.
Wydania regionalne: mobicity.pl - Zachodniopomorskie mobicity.pl - Szczecin mobicity.pl - Świnoujście

Dziennik Obywatelski

Wybierz swoje miasto:    
  Dodaj nowe miasto  
  Dodaj news Dodaj artykuł
  Zostań dziennikarzem     Zostań ekspertem