Poniedziałek, 6 Kwiecień 2020
Artykuł oceniony: 348 razy - średnia ocen: 2,9

Zmiany przed sezonem 

anonim (bez konta), 2011-06-07 18:46
Międzyzdroje

Główną gałęzią gospodarki lokalnej Międzyzdrojów jest turystyka. Cały czas inwestują w infrastrukturę, aby przyciąnąć do siebie turystów. Podyktowane jest to między innymi rosnącą konkurencją ze strony innych miejscowości w tym rejonie.  Tak jest i w tym roku.

 Na począku ubiegłego wieku Mięzyzdroje były osadą rybacką ale to jest już historia. Obecnie Międzyzdroje to prężnie rozwijająca się miejscowość turystyczna, która należy do jednych z najpiękniejszych kurortów nie tylko w Polsce, ale i na całym wybrzeżu Bałtyku. Turyści odwiedzają tą miejscowość przez cały rok a nie tylko latem.

Międzyzdroje cały czas się zmieniają. Z roku na rok przybywa nowych atrakcji. Większość inwestycji koncentruje się w rejonie nadmorskim, szczególnie w okolicach ,,Promenady Gwiazd".  Inwestycje prowadzone są przy pomocy programów unijnych (Program Regionalny U.E.).

Przygotowując się do tegorocznego sezonu letniego, prowadzono prace przy deptaku nadmorskim w okolicach Mola. Tablica informacyjna o inwestycji znajduje się w pobliskim parku (na zdjęciu).

Zachęcam do odwiedzenia Międzyzdrojów i do zobaczenia na własne oczy poczynionych zmian w architekturze krajobrazu.

 

Oceń ten artykuł:
Wydania regionalne: mobicity.pl - Zachodniopomorskie mobicity.pl - Międzyzdroje mobicity.pl - Szczecin mobicity.pl - Świnoujście

Dziennik Obywatelski

Wybierz swoje miasto:    
  Dodaj nowe miasto  
  Dodaj news Dodaj artykuł
  Zostań dziennikarzem     Zostań ekspertem