Czwartek, 27 Luty 2020

Reklama

CITY Portal

 

Banery - Banery wyświetlają się (rotacyjnie) w nagłówku lub stopce portalu oraz w środku niusa. Banery mogą być targetowane w zależności od wydania (cały portal lub określone miasto), branży, miejsca wyświetlania (nagłówek, stopka, tekst). Cena ustalana jest za liczbę odsłon. 

 

Banery

Lp

miejsce wyświetlania

liczba odsłon

cena

1

nagłówek

1000
               do uzgodnienia

2

stopka


               do uzgodnienia

3

tekst


               do uzgodnienia

 

Linki sponsorowane - Linki wyświetlają się w sposób rotacyjny (dolna część portalu). Linki targetowane są ze względu na wydanie (cały portal lub określone miasto) lub branżę. Cena ustalana jest za liczbę odsłon. 

 

Linki sponsorowane

miejsce wyświetlania

liczba odsłon

cena

Stopka

1000


                  do uzgodnienia

 

Pozycjonowanie w Rankingach - firmy które posiadają swój profil w Rankingach mogą poprawić swoją pozycję. Taki wpis będzie oznaczony jako profil promowany. Będzie on się wyświetlał w określonych branżach w pozycjach od 1 do 9. Pozycja jest zależna od zaproponowanej ceny przez użytkownika profilu biznesowego.

 

Wyróżnienie w wyszukiwarkach - informacje multimedialne w Katalogach i Insertach (pdf, linki, video) oraz linki w Serwisach i Narzędziach mogą być dodatkowo opatrzone zdjęciem lub logiem. Cena do uzgodnienia !

 

Sponsoring - dotyczy całego portalu, poszczególnych wydań lokalnych lub branż. Cena do uzgodnienia !

 

 CITY Video

 

Wideo z imprez

Wideo menu

Wideo lokalu

 

 CITY Foto

 

Foto z imprez

Foto menu

Foto lokalu

 

Wydania regionalne: mobicity.pl - Zachodniopomorskie mobicity.pl - Międzyzdroje mobicity.pl - Szczecin mobicity.pl - Świnoujście

Dziennik Obywatelski

Wybierz swoje miasto:    
  Dodaj nowe miasto  
  Dodaj news Dodaj artykuł
  Zostań dziennikarzem     Zostań ekspertem