Dziennik Obywatelski

Ogólnopolskie

Wtorek, 30 Maj 2017

Nius express

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Szczecinie

Już w piątek rozpocznie się Kiermasz Bożonarodzeniowy na Placu Katedralnym w Szczecinie (ul. Św. Jakuba Apostoła 1) i potrwa do niedzieli (16-18 grudnia 2016 r.).  

Stara Rzeźnia zaprasza na Jarmark Świąteczny

Ostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia obfituje w jarmarki. Warto wybrać się na jeden z nich organizowanych w naszym mieście - Jarmark Świąteczny w Starej Rzeźni.    W tym klimatycznym miejscu, każdy poczuje magię świąt.

Trwa Wielkie Święto Kina

Jeszcze tylko dzisiaj (10-11 grudnia) można skorzystać z atrakcyjnej oferty kin (Helios, Multikino) przygotowanych w ramach Ogólnopolskiego Święta Kina.

Świąteczny Jarmark Rękodzieła na Pogodnie

Już za pare minut rozpocznie się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy (11-12-2016; godz. 10:00–15:00)

Ardeny 1944 nad Szmaragdowym

Stowarzyszenie Zachód 1944 w ramach Soboty z historią zaprasza na prelekcję historyczną, wystawę dioram związanych z walkami toczonymi pod koniec II Wojny Światowej w Ardenach, można będzie zobaczyć również na żywo sceny z życia frontowego żołnierzy alianckich i niemieckich.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie

Jest to pierwszy w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w naszym mieście. Odbędzie się on tradycyjnie na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. 

Top nius pokaż

Top Expert nius pokaż

Wydania regionalne: mobicity.pl - Ogólnopolskie mobicity.pl - Bydgoszcz mobicity.pl - Międzyzdroje mobicity.pl - Szczecin mobicity.pl - Świnoujście

Dziennik Obywatelski

Wybierz swoje miasto:    
  Dodaj nowe miasto  
  Dodaj news Dodaj artykuł
  Zostań dziennikarzem     Zostań ekspertem