Sobota, 20 Kwiecień 2019

Reklama

CITY Portal

 

Banery - wyświetlają się w obu wersjach (dużej mobilnej i mini). Cena ustalana jest za liczbę odsłon. Banery w wersji pełnoekranowej mogą być w formacie jpg lub fleszu (kod HTML). Natomiast w wersji mini mogą być jedynie w formacie jpg. Banery wyświetlają się (rotacyjnie) w nagłówku lub stopce portalu oraz w środku niusa. Banery mogą być targetowane w zależności od wydania (cały portal lub określone miasto), branży, miejsca wyświetlania (nagłówek, stopka, tekst).

 

Rodzaje banerów w wersji pełnej i mini

Lp

miejsce wyświetlania

liczba odsłon

cena

1

nagłówek

1000
               do uzgodnienia

2

stopka


               do uzgodnienia

3

tekst


               do uzgodnienia

 

Linki sponsorowane - wyświetlają się w obu wersjach (dużej mobilnej i mini). Cena ustalana jest za liczbę odsłon. Linki wyświetlają się w sposób rotacyjny (dolna część portalu). Linki targetowane są ze względu na wydanie (cały portal lub określone miasto) lub branżę.

 

Linki sponsorowane w wersji pełnej i mini

miejsce wyświetlania

liczba odsłon

cena

Stopka

1000


                  do uzgodnienia

 

Pozycjonowanie w Rankingach - firmy które posiadają swój profil w Rankingach mogą poprawić swoją pozycję. Taki wpis będzie oznaczony jako profil promowany. Będzie on się wyświetlał w określonych branżach w pozycjach od 1 do 9. Pozycja jest zależna od zaproponowanej ceny przez użytkownika profilu biznesowego.

 

Wyróżnienie w wyszukiwarkach - informacje multimedialne w Katalogach i Insertach (pdf, linki, video) oraz linki w Serwisach i Narzędziach mogą być dodatkowo opatrzone zdjęciem lub logiem. Cena do uzgodnienia !

 

Sponsoring - dotyczy całego portalu, poszczególnych wydań lokalnych lub branż. Cena do uzgodnienia !

 

 CITY Video

 

Produkcja spotów, wizytówek, katalogów video. Filmy do emisji online (internetowej) i offline. Krótkie, niskobudżetowe spoty wideo. Filmy kręcone w rozdzielczości Full HD. 

 

 CITY Stylizacja

 

Konsultacje mające na celu przygotowanie lokali do aventu, sesji zdjęciowej, video oraz/lub do sprzedaży lub wynajmu. 

 

Home Staging Szczecin - Inscenizacje Domowe

 

Wydania regionalne: mobicity.pl - Zachodniopomorskie mobicity.pl - Międzyzdroje mobicity.pl - Szczecin mobicity.pl - Świnoujście

Dziennik Obywatelski

Wybierz swoje miasto:    
  Dodaj nowe miasto  
  Dodaj news Dodaj artykuł
  Zostań dziennikarzem     Zostań ekspertem